Son İletiler

Sayfa: 1 2 3 ... 10
1
I like it. I like it.
2
Oyunların Güncel Haberleri / Ynt: Call Of Duty Black Ops 2 - Genel Bilgi
« Son İleti Gönderen: Kitisarke 27 Kasım 2017, 07:26:34 »
I like to play this game as well.
3
This game is very fun. I play from Region 1

Bu oyun bende hala var birlikte oynayalım diyeceğimde gamerankerla :D
4
This game is very fun. I play from Region 1
5
Oyun Genel / cs 1.6 indir, temiz sorunsuz ve uyumlu
« Son İleti Gönderen: gunz 24 Şubat 2017, 05:03:59 »
Counter-Strike 1.6 indirme linki, hizli ve Window 10-8 uyumlu, tarihteki en popüler çevrim içi çpk oyunculu multiplayer  oyunudur. Son 15 yıldır hala kendi türünün en iyi ve eğlenceli oyunu, en iyi senaryoya sahip, ve oyuncuların fare kullanma becerilerini gösterebilecekleri en iyi yer.

Counter Strike 1.6 download (HIZLI) Linki: cs 1.6 indir

Windows 8 ve windows 10 üzerine kurulup denenmiştir, gerekli ayarları yapar ve izinleri verirseniz sorunsuz oynayabilirsiniz.


cs 1.6 görevleri gerçekleştirmek için iki takımın karşı karşıya geldiği bir oyundur. Bu iki takım teröristlere ve anti-terörist takımlara ayrılırlar, ve bombaları yerleştirmek ya da aktivasyonunu bozmak için birbirlerine karşı savaşırlar, ya da sırasıyla rehineleri ellerinde tutup serbest bırakırlar. Tabi fight yard tarzı haritalarda mesela _fy_iceworld16 buna iyi bir örnek heme kapışmaya başlarsınız

Her bir turdan önce, her takım malzeme almak için bir kaç saniyeye sahiptirler. Farklı silahları, vücüt zırhlarını, el bombalarını ve hatta bomba imha malzemelerini bile seçebilirler. Tüm bunlar bir önceki turlarda kazanılan paralarla alınırlar.

Çok oyunculu CS 1.6 ilk olarak v7 olarak steam rip yapılmış ve non steam oyanmasi icin cs 1.6 v23 patch piyasaya sunulmuştur, bu şekilde LAN multiplayer oyun olarak ilk defa internet kafelerin demirba oyunu haline gelmiştir, Valve tarafından dağıtılan bu oyun de_dust2, de_dust, de_orling gibi bayilerdeki efsanevi oyun modlarını içerir. Üstelik, oyun 300 megabayttan çok daha az yer kaplar ve oynamak için yapman gereken tek şey kurmak ve ilerlemek.

Counter-Strike'ta her zaman olduğu gibi (modern oyunlarda çok yaygın olmamasına rağmen) çevrim içi ya da yerel alan bağlantısıyla oynayabilirsin (LAN). Üstelik mükemmel Hamachi gibi diğer uygulamalar için de yerel alan bağlantısını kullanabilirsin.

Counter-Strike 1.6 eski tarz grafiklerine rağmen rağmen hala mevcut oyunlardan en iyisi. Tekli oyuncu modu 'botlara' karşı oynadığı için biraz sıkıcı olabilir, ancak arkadaşlarla ya da çevrim içi oynamaya başladığında, ne kadar eğlenceli olduğunu görüceksin.

Counter Strike takımlar, hepimizin bildiği gibi fps türünde bir oyun. Hatta belki de dünyadaki en başarılı fps oyunu. Anti terör taktiklerinde uzmanlaşmış özel kuvvetlerle, terörün getireceği kaosla hüküm sürmek isteyen terörist grupların kıyasıya çarpışması, oyunun konusunu özetlemeye yeter. Oyunda bulunan para mekaniği sayesinde, fps oyunlara farklı bir bakış açısı kazandırılmış oldu. Düşman hatlarına verilen her tür zararın karşılığını para olarak almak ve daha farklı silah ve malzemeler için harcamak, fps oyunlarını için bir milat sayılabilir. CS’de bulunan tüm silah ve askeri malzemeler, dünya ordu standartlarına uygun olarak modellendiğinden sunduğu gerçeklik hissi, oyuncuları bu denli başında tutabilmesinin bir diğer sebebi. Counterlara özel silahlar ve malzemeler bulunabildiği gibi Teröristlere özel silahlar da mevcut. Farklı kesimlere özel silahlar, sadece düşmanın öldürülmesi sayesinde ortaklaşa kullanılabiliyor.

CS 1,6 güncellemesinde hem Counterlar için hem de Teröristler için birer silah oyuna dâhil olmuş. Bunlardan ilki Fransız piyade tüfeği Famas’tır. 25 mermi kapasiteli şarjöre sahip silah Counter birimleri için oyuna girmiş. Teröristlere özel olarak sunulan silahın ismi ise GALİL. 30 mermilik şarjör kapasitesi bulunan bu piyade tüfeği, İsrail yapımıdır. CS 1,6’nın oynanış açısından sunduğu en önemli yenilik, Counterların kullanabildiği kalkandır. Özel birliklerin birçoğunda bu tarz kalkanlar kullanıldığından, Raven Shield oyuna gerçeklik açısından oldukça iyi bir katkı oldu. Raven Shield sayesinde anti terör birimleri, büyük bir korunma avantajı yakalamış oluyorlar. Ancak kalkan alındığında herhangi başka bir silahın alınmasına izin verilmiyor. Raven Shield kullanan bir counter adeta bir zırha bürünmüşçesine hareket edebiliyor. Teröristlerin bu korumayı önden aşmaları oldukça zor, sadece el bombaları ve arkadan müdahalelerle bu zırh delinebilir.

6
Aksiyon - Macera - RPG / god of war 2
« Son İleti Gönderen: alper3534 26 Ekim 2016, 13:50:55 »
god of war 2 için sadece crack arıyorum yardımcı olabilecek varmı ?
7
Aksiyon - Macera - RPG / Ynt: oyun setupu yok
« Son İleti Gönderen: sayko 07 Haziran 2016, 18:59:43 »
ilgili oyuna yazarsanız size daha iyi yardımcı oluruz.
8
Aksiyon - Macera - RPG / Ynt: oyun setupu yok
« Son İleti Gönderen: cem ulaş çelikkol 29 Mayıs 2016, 13:15:04 »
bu arada oyunun ismi ben 10 ultimate alien
9
Aksiyon - Macera - RPG / oyun setupu yok
« Son İleti Gönderen: cem ulaş çelikkol 29 Mayıs 2016, 13:14:16 »
arkadaş oyunu torrente indirdim sonra iso dosyasını halletim power isodan ps2x öle bişey diyor setup ve crackı bulamıyorum lütfen yardım edin
10
teşekkürler.
Sayfa: 1 2 3 ... 10